REFERENCE

Přečtěte si feedback co o nás napsali naši zákazníci.

David B.
David B.
Read More
Dost se mi líbil přístup CF, když jsem chtěl začít těžit kryptoměny. Se vším mi příjemný pán telefonicky poradil a vlezl jsem se i do mého limitovaného budgetu. V zimě i super jako pasivní vytápění!!
Lukáš N.
Lukáš N.
Read More
Crypto Future se mi od začátku zamlouval jejich rychlou podporou i když nejsem technicky založený. Nakonec mi pomohli vytvořit sestavu k těžbě krypta podle představ. Jak říkají tak opravdu provedou.. stačí pouze připojit do zásuvky, k internetu a těžíte.. Vše mladí kluci moc hezky vysvětlili. Držím palce do budoucna.
Jakub B.
Jakub B.
Read More
Moderní e-shop na kterém pravidelně nakupuji zdroje a náhradní komponenty. Když jste mineři, jasná volba..
Ruda
Ruda
Read More
Super obchod s rychlou podporou.
Jiří N.
Jiří N.
Read More
Super obchod s rychlou podporou.
Michal M.
Michal M.
Read More
Velmi moderní a hezký projekt který se snaží zasvětit i neznalé lidi do těžby crypta mezi které jsem se donedávna také řadil. Přeji hodně úspěchu do budoucna.
Petr V.
Petr V.
Read More
Lepší jak složitě hledat na všeobecných IT e-shopech techniku potřebnou k miningu, tady u CF to je hezky všechno pohromadě a žádné jiné produkty krom těch k těžbě mne zde neruší. A to se mi líbí!
Filip B.
Filip B.
Read More
Budoucnost investic a krásná demonstrace toho jak dnes investovat své peníze. Zakoupil jsem již hotovou těžebnu a výdělek z ní je nad rámec očekávání. Návratnost sedí podle předchozích odhadů a já jsem spokojený. Děkuju a brzy se u vás zase ukážu.
Martin Č.
Martin Č.
Read More
CF je moderní projekt který se zaměřuje primárně na težbu krypta a všeho okolo, doslova „na klíč". Je to něco, čeho je tady v česku jako šafránu a proto mi to přijde jako skvělý nápad... Vše přehledně a na jednom místě.. Jen tak dál.
Michal N.
Michal N.
Read More
Rychlé dodání objednaného zdroje, jde vidět že ví, že u těžby nemůže přijít žádný čas nazmar. Proto už komponenty jedině tady.
Previous
Next

Fotogalerie

Prohledněte si naše sestavy.